18 YAŞ ALTI EĞİTİMLER

18 yaş altı genç eğitimlerimiz Optimist, Laser ve Yaz Okulu olarak sınıflandırılmaktadır. Eğitimlerimiz teorik ve uygulamalı olarak planlanmakta; çoğunlukla Mogan Gölü kıyısındaki Kulüp tesislerinde ve profesyonel antrenör nezaretinde yapılmaktadır. Sporcularımız için gerekli görüldüğü takdirde, daha verimli antrenman yapabilmeleri için denize komşu illerimizde kamplar da organize edilebilmektedir.

ayk-yamac-tandircioglu-antrenor-optimist-lazer.jpg
Kulüp antrenörümüz Yamaç TANDIRCIOĞLU, hem teorik hem de uygulamalı eğitimleri boyunca, sporcularımızla yakından ilgilenmektedir.

Optimist ve Lazer

Küçük yaş grubuna verdiğimiz optimist ve lazer eğitimleri, kulübümüzün sporcu yetiştirmeye yönelik eğitimleridir. Eğitim programlarımız, ilgili sınıflardaki ulusal ve uluslararası yarışlarda, sporcularının düzenli olarak yaptıkları antrenmanlarla aldıkları eğitimlere dayanmaktadır. Optimist ve Lazer sınıfları hakkında ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ.

Yaz Okulu

Yaz okulları da kulübümüzün gençleri yelken sporuyla tanıştırmayı amaçladığı, okulların kapandığı yaz aylarında düzenlenen eğitimlerdir. Yaz okulu programımız genel olarak, öğrencilerin servislerle alınarak Mogan Park'taki tesisimize getirilmeleri ve buradaki tesiste hem teorik hem uygulamalı eğitim verilmesi şeklindedir.

Tıklayın ve sıradaki eğitimde yerinizi ayırtın!