Cumhuriyet'in 100. yılına doğru...

Yaklaşan yeni yılı birlikte kutlamak üzere, nezih ortamı ve güzel yemekleri ile Ankara Binicilik İhtisas Kulübü lokalinde bol muhabbetli bir gece AYK'lıları bekliyor. 24 Aralık 2022, Cumartesi günü saat 19.30'da başlayacak yemekli kutlamamıza hanımefendiler gece kıyafetleri ile beyler de takım elbiseleri ile katılabileceklerdir. Çocuklara uygun menü seçeneğinin de sunulacağı yemeğimizin ücreti ise kişi başı 475 TL'dir.

Hemen arayın, yerinizi ayırtın!

Yeni yıl kutlamamıza katılmak isteyen misafirlerimizin;

  1. +905318838086 numaralı telefondan Kulüp Sekreterimiz Ebru EDEBALİ'ye isimlerini yazdırmalarını ve
  2. Aşağıdaki banka hesabına katılım ücretlerini yatırmalarını rica ederiz.

Ankara Yelken Kulübü Derneği İktisadi İşletmesi
Vakıfbank
TR 380001500158007309791412

Adres ve Konum

Ankara Binicilik İhtisas Kulübü (ABİK)

Adres: Emniyet Mah. Çiftlik Cad. No:34 06560 Beştepe/Yenimahalle/Ankara

Konum ve Ulaşım: Ankara Binicilik İhtisas Kulübü, Ankaray Bahçelievler istasyonunun da bulunduğu Öğretmenevi Kavşağı'ndan Cumhurbaşkanlığı'na giden güzergâhta sağda yer alır. Gençlerbirliği İlhan Cavcav Tesisleri ile Ankara Atlıspor Kulübü de geçildikten yaklaşık 500 metre sonra Kulüp nizamiyesine ulaşılır. Ankaray istasyonundan Kulüp nizamiyesine kadarki mesafe yaklaşık 850 metre, tesise girişten sonra lokale olan uzaklık ise yaklaşık 450 metredir.

Özel araçları ile gelecek misafirlerimiz için tesis içerisinde açık otopark bulunmaktadır. Etkinlik günü olası yoğun talep nedeniyle bu otoparkın erken saatlerde dolabileceğinin gözönünde bulundurulmasını önerir; girişte evsahibi Kulüp yetkilileri tarafından yapılacak yönlendirmelere uyulmasını rica ederiz. Katılacak tüm misafirlerimize şimdiden keyifli bir akşam dileğiyle...