18 yaş altı gençlerimize...

Optimist sınıfından terfi etmiş daha üst yaş grubundaki gençlerin başlayabilecekleri bir tekne modeli olan ILCA sınıfı (Lazer) tekneler, olimpik sınıf popüler teknelerdir. Basit tasarımlı ve düşük maliyetli olmasına rağmen mücadeleye zorlayıcı bu tekne sınıfında gençlerimiz yelken becerilerini geliştirebilmekte ve dilerlerse lisanslı sporcu olarak iddialı yarışlara katılabilmektedirler.

Uygun yaş grubundaki gençlerimizin analitik, stratejik, fiziksel, zihinsel gelişimlerini ve özgüvenlerini artırmanın; doğayla bütünleşme, takım ruhunu geliştirm, bilgi ve becerilerinin güçlendirilmesi yanı sıra fiziksel kondisyonlarının ve sportif yetkinliklerinin de öne çıkarılmasının amaçlandığı ILCA sınıfı yelkenli eğitimlerimiz genç yelkencilerimizi bekliyor. Ankara Yelken Kulübü güvencesi ve kalitesi ile 4 gün sürecek olan bu muhteşem yaz okulu fırsatını kaçırmayın!

Sınırlı Kontenjanı Kaçırmayın!

ILCA yaz okulumuza 15 kişilik kontenjan ile kayıtlar başlamış bulunmaktadır. Sınırlı kontenjanı kaçırmayın; hemen bugün arayın, kaydınızı yaptırın!

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için:

HALDUN KILIÇ, Komodor
+90 532 2649275