Sanat, nefestir.

Güzel şehrimiz Ankara'nın güzel insanları, sevgili hemşerilerimiz,

Bozkırın Yelkencileri olarak bizler, ülkece içinde bulunduğumuz bu zor zamanlarda siz Ankaralı hemşerilerimize özlemini çektiğinizi düşündüğümüz perspektiften bir pencere aralayarak bir nebze de olsa gönlünüzü ferahlatmak arzusu ile bir fotoğraf sergisi açmaya karar verdik. "Deniz, doğa, yelkenliler ve insan" temalı fotoğrafların sergileneceği, Ankara Yelken Kulübü Etkinlik Kurulu tarafından organize edilen ve Armada AVM'nin de desteğiyle açılacak olan sergimiz, 27 Nisan - 3 Mayıs tarihleri boyunca yine Armada AVM'de ziyaretinize açık olacaktır.

Ankara Yelken Kulübü Etkinlik Kurulu tarafından sergi için hazırlanmış fotoğraflara ek olarak, Ankara Yelken Kulübünün tüm üyeleri, paylaşacakları fotoğraflar ile sergide yer alabileceklerdir. Sergi için fotoğraf göndermek isteyen üyelerimizin sayfa altındaki bilgilendirmeyi dikkatle okumalarını rica ederiz.

Sergimize desteklerinden ötürü Armada AVM Yönetimine teşekkürlerimizi sunar; tüm hemşerilerimizi 27 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında Armada AVM'ye bekleriz. Sergimizde buluşmak dileğiyle...

Ankara Yelken Kulübü

Sergi için Gönderilecek Fotoğraflar Hakkında:

  • Gönderilecek fotoğrafların, 40x60 cm. ebadında kaliteli baskıya elverir yüksek çözünürlükte olması gerekmektedir.
  • Fotoğraflar, Kulüp Ofisimize elden ya da posta aracılığıyla CD/DVD kaydı şeklinde teslim edilebileceği gibi, doğrudan Kulüp Sekreterliğimize e-posta ile de gönderilebilir.
  • Dosya boyutu doğrudan gönderilemeyecek kadar büyük olan fotoğraflar 7z, zip vb. biçimde sıkıştırılabilir ya da bulut vb. paylaşım ortamlarına yüklenerek erişim bilgileri yine Kulüp Sekreterliğimize e-posta ile iletilebilir.
  • Fotoğraflar eser sahibinin izni olmadan sergilenmeyecektir. Eser sahipleri, gönderdikleri fotoğraf(lar)ın aidiyeti kendilerinde kalmak ve isim hakları korunmak üzere, kopyalarının her türlü kullanım hakkını koşulsuz ve bedelsiz olarak Ankara Yelken Kulübü'ne bağışladığını kabul ve taahhüt etmelidirler. Bu beyan, fotoğraflar gönderilirken yapılabileceği gibi, eseri sergilenmek üzere seçilen eser sahiplerine imzalatılacak bir tutanak ile de kayıt altına alınacaktır.
  • Sergilenecek eserin sergiye hazırlanma bedeli 50 TL. olup, bu meblağ eser sahibi tarafından karşılanacak; buna mukabil, sergi bitiminde bu eserler sahiplerine aynen teslim edilecektir.

Konu hakkındaki her gelişme ve güncel bilgi yine bu sayfadan duyrulacaktır. Sitemizi takip etmenizi rica ederiz.