Sezonu açıyoruz

Denize ve yelkene tutkun Ankaralıların iple çektikleri bir güzel gün daha ufukta göründü. Ankara Yelken Kulübü'nün her yıl şölen havasında geçen ve hafızalarda iz bırakan sezon açılış partilerinden biri daha pek yakında sizleri bekliyor.

"Bütün Tekneler Suya" sloganıyla 2022-2023 sezonunu açarken; kurumsallaşma yolunda attığımız önemli adımlar, kurullarımızın yapmış olduğu değerli çalışmalar ve elde ettiğimiz sportif başarılar ile Ankara'nın ve Türkiye'nin yüzakı saygın bir spor kulübü olmanın haklı gururunu da siz değerli hemşerilerimizle paylaşmaya hazırlanıyoruz. "Bozkırın Yelkencisi" olarak AYK Ailesi'ne katılmak, Ankara Yelken Kulübü'nün her alanda elde etmeye hazırlandığı yeni başarılarda pay sahibi olmak ya da ailesi ve dostlarıyla keyifli bir gün geçirmeyi isteyen tüm deniz ve yelken sevdalısı hemşerilerimizi 19 Haziran 2022, Pazar günü Ankara Yelken Kulübü'nün Mogan Park'taki tesislerine bekliyoruz. Gelin ha'di sezonu birlikte açalım!

Destekleyenler

Ankara'da yelken sporunun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla faaliyetlerini sürdüren kulübümüze vermiş oldukları değerli desteklerinden ötürü tüm destekçilerimize teşekkür ederiz.

Hospitadent
Sports International
Vanemar