AYK farkı ve ayrıcalığı ile...

Amatör Denizci Belgesi (ADB) ve Kısa Mesafe Telsiz (KMT) Operatörü Yeterlik Belgesi sahibi olabilmek için ülkemizde her yıl T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılan sınavlardan birinde başarılı olmak gerekmektedir.

Ankara Yelken Kulübü, ezbere dayalı bilgi ile yetinmek istemeyen ve amatör denizci olarak kendini yetiştirmeyi arzu edenlere; diğer amatörler ile tanışabilecekleri samimi ve rahat bir ortamda, deneyimli kaptanların sunumları ve rehberliği eşliğinde, gerçek amatör denizciliğin kapısını aralıyor! Üstelik hiçbir önkoşul da yok!

Daha önce 3 Mart 2020, Salı günü başlayacağı duyurulmuş olan 2020 yılı 2. dönem seminerimizin başlama tarihi -ODTÜ Vişnelik tesislerindeki idari değişiklikler nedeniyle- 16 Mart 2020, Pazartesi gününe ertelenmiştir. Seminerlerimiz ODTÜ Mezunları Derneği'nin de desteğiyle ODTÜ Vişnelik tesislerinde gerçekleştirilecektir. Sunumlarımız düzenli olarak Pazartesi ve Çarşamba günleri 19:00-21:00 saatleri arasında yapılacak ve toplamda 5 hafta sürecektir.

Güncel bilgiler yanı sıra kaptanlarımızın deneyimleri ile harmanlanmış zengin bir içerik sizleri bekliyor. Ankara Yelken Kulübü ile amatör denizciliğe güçlü bir başlangıç yapacaksınız! Vakit kaybetmeden bizi hemen bugün arayın, AYK farkı ve kalitesi ile amatör denizciliğe yelken açın!

Eğitimlerimiz hakkında genel bilgi ve başvuru formları için tıklayınız

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için bizi hemen bugün arayın!