AB projemizin rehberliğinde geldiğimiz aşamayı üyelerimizle ve kamuoyuyla paylaşmaya hazırız!

Beklenen Gün Geldi!

AB destekli "AYK Pupa Yelken Projesi" ile yeni ufuklara yelken açan Ankara Yelken Kulübünün, daha büyük işler başarabilen daha güçlü ve kurumsal bir kulüp olabilme yolunda attığı büyük adımları siz değerli üyelerimizle ve kamuoyuyla paylaşmanın zamanı geldi! Kulübümüzün gelecek vizyonunun ve organizasyon yapısının yeniden şekillendiği, yeni stratejilerin belirlendiği, tüm çalışmaların ortak hedeflere kitlenip ivme kazandığı bu kritik süreçte geldiğimiz aşamayı sizlere göstermek istiyoruz. Yarışan bir teknede olduğu gibi görev paylaşımının yapıldığı, daha katılımcı ve dinamik bir Ankara Yelken Kulübü geliyor!

Bu keyfi paylaşmaya, bu büyük yelkene rüzgâr olup hıza hız katmaya var mısınız? Duyanlar duymayanlara duyursun: 22 Eylül 2019, Pazar günü tüm üyelerimizle Gölbaşı Mogan Park'taki tesisimizde buluşuyoruz. Tüm üyelerimizi, bu önemli günü gövde gösterisine dönüştürmek üzere, Mogan'a bekliyoruz. Vira AYK!

Not: Katılım durumunun 20 Eylül 2019, Cuma günü saat 18:00'e kadar (531) 883 80 86 numaralı telefona bildirilmesi gerekmektedir. İlginize teşekkür ederiz.