AYK'da 2020 hazırlıkları şimdiden başladı!

AYK Pupa Yelken Projesi çerçevesinde idari yapılanmasını yeniden düzenleyen ve tüm üyelerine aktif katılım olanağı yaratarak her alanda çok daha aktif, çok daha çalışkan bir çehreye bürünen Ankara Yelken Kulübünde gelecek yılın hazırlıkları şimdiden başladı. Hava şartlarının uygun oluşunu fırsat bilen Kurul Üyeleri, pazar kahvaltısını birlikte yapmak üzere, 20 Ekim sabahı Mogan Park'taki Kulüp tesisinde aileleriyle birlikte bir araya geldiler. Kahvaltı, gazete, çay-kahve-fal ve elbette yelken... Ailece paylaşılan güzel bir Pazar günü... Sabahın erken saatlerinden başlayıp akşam saatlerine kadar süren buluşmada, sanırız hiçkimse zamanın nasıl geçtiğini fark edemedi!

Kurullar arası iletişim ve işbirliği vesilesi yaratan bu buluşma, idari açıdan da bir o kadar verimli geçti. Tüm kurullar gibi Mogan Park tesisinden sorumlu ekibimiz de boş durmadı. Kulüp envanterindeki piratları ve donanımlarını kontrol etti; malzeme ve bakım-onarım ihtiyaçlarını tespit etti. Gerekli çalışmalar da çoktan başladı!

AYK, her zamankinden daha katılımcı ve daha planlı bir kulüp olarak, dalgaları yara yara hedeflerine ilerliyor! Yarışçı disiplini ve kararlılığı, aile birliği ve bütünlüğü içinde...