Ailece bir yılı daha geride bırakıyoruz.

Ankara Yelken Kulübü olarak, acısıyla-tatlısıyla koca bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Bu yıl da yüreğimizi yakan acılarımız oldu; coşkulu sevinçlerimiz, büyük başarılarımız da...

Bizler denizciyiz! Seyir defterimiz böylesi niceleriyle dolu! Bizler umutlarımızla heyecanlandığımız kadar, zorluklara meydan okumayı da biliriz! Yardımlaşarak acıyı dindirir, engellerin üstesinden gelir; yardımlaşarak başarır, başarımızı da yine birlikte kutlarız!

Gelin, bu yıl bitmeden bir akşamı kendimize ayıralım; yine ailece bir arada olalım! Yeni yıl hazırlıklarının yapıldığı şu günlerde, bizler de sakin bir koya demir atalım. Güzel yemekler eşliğinde dertleşip, kutlaşalım. Yelkenlerimizi onarırken, birlikteliğimizin tadını çıkaralım. Gelecek yıl aynı güçle seyre devam etmek üzere...

Program:

İlkbahar Mh. Ukrayna Cd. No:22'deki MadNut Cafe o gece yalnız bizleri ağırlayacak! Kişi başına sabit bir ücret (75 TL) ödeyerek, MadNut'un mutfağından çıkacak enfes İtalyan lezzetlerini (menümüzü aşağıda görebilirsiniz) doyasıya yiyebileceğiz. Dahası, arzu eden kaptanlarımız kendi içeceklerini beraberlerinde getirmekte de özgürler!

Buraya kadar her şey muhteşem; fakat bir sıkıntımız var: kontenjanımız mekân kapasitesi ile sınırlı! O yüzden elinizi çabuk tutun. Katılım talepleriniz için vakit kaybetmeden Kulüp Sekreterliğimiz ile irtibat kurun ve adınızı yazdırın!

Ayrıntılı bilgi için sitemizi takip edebilirsiniz. 13 Aralık akşamı MadNut'da görüşmek dileğiyle...

AYK 2020 Yeni yıl yemeği menüsü